CurryRd - це доставка індійського, тайського та японського стрітфуду.

Справжня, зроблена за місцевими автентичними рецептами, вулична їжа.


Що таке каррі? В Європі так називають суміш спецій. Та насправді, каррі — це цілий клac cтpaв із гуcтим coуcoм із тушкoвaниx oвoчів або бoбoвиx. Тобто, якщо перед вами страва індійської чи тайської кухні, де багато густого насиченого соусу, максимум пряних спецій і в цьому всьому овочі, сир, м'ясо тощо - це і є каррі.


Як з'явилась ідея проекту?

Засновник CurryRd вам точно знайомий!

Це Олексій Тюрін - автор багатьох гастро проектів, найвідоміший серед яких - легендарна мережа Mamamia!, яка вже більше 18 років залишається в ТОПі піцерій столиці.

Головне джерело натхнення для нього - подорожі. З кожної поїздки хай навіть до найвіддаленішого куточка планети Олексій обов'язково привозить рецепти, меню, особливості приготування і, знову, рецепти, яких ще немає в Україні.


В певний момент ідей, прийнятих з азіатської кухні, зібралось так багато, що стало зрозуміло - це все пора оформити в окремий свіжий проект. Так з'явилось незвичне для української доставки меню - пікантний індійський каррі, баттер каррі з вершковим смаком, індійський хліб Наан, горіховий малай каррі з сиром Панір.


Тим паче, це актуально час локдауну. Кордони закриті, поїхати до Азії неможливо. А от завдяки смаку навіть, без подорожей можна відчути на собі місцевий колорит. Згадати, як були в Тайланді чи уявити, що дібрались до Індії. На мить опинитись на шумній вулиці азіатського міста.

CurryRd це про справжню аутентичну кухню. Щоб ви могли відчути себе в подорожі.Made on
Tilda